Teknoloji

Apple’dan gizli cihazı için bir şok gecikme daha

Apple’ın uzun zamandır beklenen sanal gerçeklik kulaklığı, Söylentilere göre bir kez daha ertelendi. 2023 yılı başında piyasaya çıkması beklenen cihaz, 2023 yılının 2. yarısında kalabilir.

Ünlü Apple analisti Ming Chi KuoApple tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple’ın yakında piyasaya sürüleceği söyleniyor. artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik kulaklığıtoplu gönderiler, belirtilmemiş “yazılım sorunları” nedeniyle 2023’ün 2. yarısına kadar ertelenebilir.

Kuo, iPhone üreticisinin 2023’te 2.000 $’a varan bir fiyatla 1,5 milyon giyilebilir cihaz göndermeyi planladığını bildirdi. Ağustos ayında, Apple bu cihazı piyasaya sürdü. Ocak 2023 yılında düzenlenecek bir etkinlikte duyurmasının beklendiğini söyledi. ve şirket, cihazı şimdiden yönetim kurulu üyelerinin beğenisine sundu.

  • Apple’ın yeni işletim sisteminin adı kesin olarak şu oldu: xrOS geliyor

Görünüşe göre başlık için biraz daha bekleyeceğiz. elmatarafından yapılan bahisle ilgili resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Apple’ın ilk sanal gerçeklik başlığının pahalı olması bekleniyor. Geçen yıl bir söylenti, şirketin ilk VR başlığının diğer VR ürünlerinden 900 doların altında olduğunu öne sürdü. çok daha pahalı‘, ancak 1.500 $ Meta Görev Profesyoneli dan daha değerli olup olmayacağı belli değil. Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu