Ekonomi

AYEDAŞ Bakım ve Yatırımlarıyla Anadolu Yakasını Aydınlatıyor

Öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden AYEDAŞ, kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine hız kesmeden devam etti.

Dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla elektrik dağıtımını gerçekleştiren AYEDAŞ, müşteri ve analiz odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk üç ayında başarılı işlere imza attı.

AYEDAŞ, 8.082 adet trafo ve 34.478 kilometre hat uzunluğu ile sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Daha aydınlık bir şehir için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’da 7.491 adet aydınlatma armatürünün bakımını yapan AYEDAŞ grupları, 1.868 pano ile 35 projeyi tamamladı. adı değiştirilen ilçelerde trafo ve 670 dağıtım merkezinin bakımını tamamladı. Ayrıca şehirdeki 322 km’lik hattın bakımını da yaptı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım sayısı ile AYEDAŞ, 2023 yılının ilk 3 ayında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

AYEDAŞ, şubenin değişen dinamiklerine odaklanarak insana, analize ve inovasyona odaklanmaya devam ediyor. Hizmet verdiği 3 milyonu aşkın müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için toplam 61 kilometre yeni kablo döşeyen AYEDAŞ grupları, 230 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 50 adet yeni elektrik panosu ve 11 adet trafo merkezinin montajı tamamlandı.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla 7/24 hizmet veren AYEDAŞ, ayedas, Ayedaş 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(216) 186 00 00 WhatsApp Hattı ve 186 Müşteri Hattı aracılığıyla tüm müşterilerinin soru ve sorunlarına kulak vererek çözüm üretmeye devam ediyor.

Başşehir EDAŞ ve Toroslar EDAŞ ile birlikte Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Ayedaş’ın İstanbul Anadolu Yakası’nda bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu