Yaşam

Demet Akalın’dan “Botoks yaptırmadım” diyen Nefise Karatay’a bomba yorum! resmen açıklandı

Bir kez podyuma çıkan Nefise Karatay şovmen Mehmet Ali Erbil ile çalkantılı ilişkisinin ardından ortadan kayboldu. Karatay son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken Karatay, yüzüne herhangi bir işlem yaptırmadığını iddia etti. Demet Akalın’ın yorumu gecikmedi.

“BOTOKS YAPIYORUM, DOLGU YOK”

Nefise KaratayKatıldığı bir yayında “Botoks bende dolgu yok. Öncelikle botoksun çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta bloke ediyor, kasları küçültüyor. Bir süre sonra araştırdım. Botoks işe yaramıyor. Sonuçta kimyasal zehir enjekte ediyorsunuz” dedi.

DEMET AKALIN’DAN İLGİ ÇEKEN YORUM

Nefise Karatay ‘nin bu açıklaması kimseyi ikna etmedi. Gündemi yakından takip eden Demet Akalın, Nefise Karatay’ı ifşa edecek bir yorum yaptı. Akalın, “Estetik durumunu araştırın, daha kötü” yorumunu yaptı.

BİR PAYLAŞIM DAHA YAPTI

Yaptığı açıklama sosyal medyada çok konuşulan Nefise Karatay’dan eleştirilere yanıt olarak bir paylaşım daha geldi. Karatay, “Dolgu yok, botoks yok, filtre yok” notuyla görseli paylaştı. Ancak ünlü modelin alnının hareket etmemesi estetik argümanlarını güçlendirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu