Teknoloji

Diablo IV Geliştiricileri Yeni Sahne Arkası Videosunda Son Ayrıntıları Açıkladı

Diablo IV geliştiricileri, hikayenin ayrıntılarını tartışmak için Backstage serisiyle geri döndüler! Oyun Direktörü Joe Shely, Ortak Yazar Eden Trujillo, Kıdemli Tarih Müdürü Sean Copelandve Baş Yazar Matt Burns,Oyunculara Lilith ve Inarius arasındaki hikayenin Diablo oyunlarında anlatılan en karanlık hikaye olduğunu göstermek için sona geldi.

YENİ EPİK’TEN ÖZELLİKLER İŞTE

  • Diablo IV’ün hikayesi, Diablo III’te olanlardan 50 yıl sonra geçiyor. Diablo IV, deneyimli gezginlere ve yeni başlayanlara iblisleri avlamak için yeni bir cehennem seviyesi sunuyor.
  • Oyuncular, Broken Peaks bölgesinde gezginler olarak yolculuklarına başlar, ardından Sanctuary dünyasını sarsan ve şekillendiren inanılmaz olaylara kendilerini kaptırırlar. Güçlü karakter özelleştirme, oyuncuların hikaye ilerledikçe hayal ettikleri fantastik karakteri yaratmalarına olanak tanır.
  • İnsanlıktan geriye kalanlar, Aziz Cennetler ile Yanan Cehennemler arasındaki bu bitmeyen savaşın ortasında sıkışıp kalmıştır. Satın almalar ve büyücülerden oluşan Horadrim olarak bilinen zımni bir düzenin son üyeleri, oyuncunun zihnini Lilith’in karanlık güçleriyle karşı karşıya getirmeyi amaçlıyor.
  • Horadrim’den tanıdık bir yüz olan Lorah, yeni Horadrim alimi Donan, genç maceracı Neyrelle ve Prava gibi Sığınak’ta yaşayan karakterlerle tanışın. Prava, Işık Katedrali’nin başı olarak hizmet veren yeni bir karakterdir. Bu grup, Inarius’u takip eden askeri bir organizasyondur. Inarius’un amacı size Işığın emirlerini göstermeyi ummaktır.
  • Hikaye Korunak’ta tamamen trajik ve yıkıcı olaylarla gelişiyor. Lilith ve Inarius’un hikayesi, seride anlattığımız en karanlık hikaye.
  •  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu