Teknoloji

Manhunt’tan Esinlenilen Korku Oyunu Geliyor, Butcher’s Creek

 
İşte David Szymanski’nin Manhunt ve Condemned oyunlarından ilham alan yeni bir kaygı oyunu. Birinci şahıs aksiyon kaygı oyunu deneyimi sunmayı amaçlayan Butcher’s Creek, retro tarzı grafik stilini bizlere aktarmayı amaçlıyor.
 
Oyun yakın dövüş aksiyonuna odaklanıyor
 
 
 
Butcher’s Creek, yakın dövüşe odaklanan aksiyon yapısıyla öne çıkmayı hedefliyor. Oyunda oyuncular çekiç, balta, boru, maket bıçağı ve daha fazlasını kullanabilir ve karşılaştıkları düşmanları ve kaygı öğelerini acımasızca yenebilirler. Vahşetin dozunun yüksek olduğu oyunda korkunç cinayet sahnelerini fotoğraflayabilirsiniz.
 
Bu özellikler sadece oyunda yer almıyor, aynı zamanda Apalaş Ormanı’nın unutulmuş köşelerine doğru bir adım atabiliyorsunuz. Ek olarak, harap olmuş çiftlik evlerine, yıkılmış fabrikalara ve striptiz kulüplerine yönelebilir ve bunları keşfedebilirsiniz.
 
Oyunun geliştiricisi olan David Szymanski, daha önce retro nişancı korku oyunu DUSK’u geliştirmişti. Şimdi ise yeni bir oyun geliştirmeye devam ediyor. DUSK, Quake, Blood & Hexen’den esinlenmiştir. Oyun 2018 yılında Steam üzerinden PC için çıkmış ve oldukça olumlu eleştiriler almıştı.
 
Öte yandan Szymanski, yeni oyun için herhangi bir oynanış fragmanı paylaşmadı. Yalnızca aşağıdaki ekran görüntüleri mevcuttur. Ayrıca oyunun 2024 yılında çıkması bekleniyor.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

haber-golbasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu