Haber

Özgür Özel’den: “CHP Genel Başkan Adayı mısınız?” Sorunun cevabı: Sorumluluk almaktan kaçınmayacağım

Seçimlerden galip çıkan adayın Cumhurbaşkanı Erdoğan olması CHP’nin yerinden oynamasına neden oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, istifa çağrılarına yanıt olarak olağan kongreyi işaret ederken, partide ‘değişim’ ateşini yakan isim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

LİDER ADAYLARI ARASINDA İSİM YER ALDI

CHP Genel Başkan adaylığına ilişkin olumlu sinyaller veren İmamoğlu’nun ardından Kılıçdaroğlu’nun yerini alacağı söylenen bir diğer isim de CHP Grup Başkanı. Ücretsiz Özeldan dikkat çekici açıklamalar geldi.

CHP ÖZEL: PARTİ KİMSEYİ KORUMAYACAK

Özel, “CHP Genel Başkanlığı için aday mısınız?” O da, “Sorumluluk almaktan çekinmem. Ama fedakarlıktan da çekinmem. Konuşmam, dinlemem gereken herkesle görüşürüm. Parti kimseyi engellemesin” yanıtını verdi.

“KONUŞMAK VE DİNLEMEK İSTEDİĞİM HERKESE ULAŞACAĞIM”

Gazeteci İsmail Saymaz’ın mikrofon uzattığı CHP’nin Özel açıklaması şöyle devam etti; “Kaybeden grupta forvet olmak yerine şampiyon kadronun her pozisyonunda oynamaya talibim. Gerekirse en geniş mutabakatın modülü olan bir anlayış içinde duracağım. İhtiyacım olan herkesle görüşerek ilerleyeceğim. Bir sonraki süreç için konuşmak ve dinlemek için.”

“KİMSENİN BİLMESİ MÜMKÜN DEĞİL”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu