Teknoloji

Spor Etkileşimli İnceleme

1992’de Şampiyona Menajeri Oyunla başlayan serüven günümüze kadar devam ederek 2005 yılında yerini Football Manager’a bırakmıştır. . O zamandan beri her FM maçına çekingen yaklaşıyorum, Futbol Menajeri 2023 ‘da durum farklı değildi. çünkü bu oyunda takıma dahil olmayı bekleyen genç yeteneklerle dolu kocaman bir dünya var. Yerel takımları alıp Şampiyonlar Ligi’ne taşımayı seviyorsanız daha iyi bir seri düşünemiyorum.

FM2023 Bu işe girmeden önce kendinize gerçekten ayıracak önemli bir zamanınız olup olmadığını sormalısınız. Çünkü farkında olmadan oyunun içindesin. 15 yılı devirmek kendini bulabilirsin Geniş bir araştırmacı ordusu oyuncu veri tabanını gerçekçi bir şekilde manipüle ederken, siz bir grup için her şey olabilirsiniz. O kadar ki personel baş antrenörsadece değil; Finans yöneticisi, futbol direktörü, İnsan Kaynakları DepartmanıVe medya bağlarından sorumlu sen. Elbette bunları bir şekilde optimize edebilirsiniz. Ancak bu seriye ilk defa başlayacaksanız irdeleyeceğiniz bir sürece hazırlanın derim.

Bir antrenörün en değerli görevi maçları kazanmak elbette ki ama bu sonuca ulaşmak için yapmanız gereken çok şey var. Maç günü planlaması ve oyun içi taktiklerin yanı sıra birçok günlük yönetimle uğraşmanız gerekecek. Antrenman, rakip analizi, bireysel oyuncu isteklerini ele alma, medyada yer alma, transferler ve çok daha fazlasını yapmanız gerekir. Tabii ki, bu süreçte size yardımcı olacak gerekli iş gücü tabanı var. Ama benim gibi biraz yankesiciyseniz, bir gözünüz çalışanın üzerindedir.

FM2023’te taktiksel olarak yeni savunma sistemleri blokları ve formu güzelleştirildi. özellikle tercih ederim 5 defans oyuncusu oynarken; Ofsayt tuzakları, agresif geçiş oyunu ve orta sahada defans genişliği gibi seçenekler göz dolduruyor. Oyundaki en büyük yeniliklerden biri Ayrıca takım planlayıcısı oldu. Büyük bir ekip planlayıcınız var ve bu, daha fazla kontrol ve daha fazla ekran başında kalma süresi anlamına geliyor. Personel planlaması Tecrübe tablosunu incelemek, temsilcilerle görüşmek, döküm toplantıları düzenlemek gibi birçok adım parmaklarınızın ucunda. Örneğin takım kadronuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız mevcut kadroda ne kadar donanımlı olduğunuzu ve hangi pozisyonlar için transfer pazarına girmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Oyuncu alım kararlarında ve halihazırda takımınızda yer alan oyuncuların menajerleri ile yapılan görüşmelerde de güzel güncellemeler yapıldı.

Başarılı gelişmelerden biri eklendi Dinamik Yönetici Zaman Çizelgesi . Bu tablo özellikle alt liglerden takım taşımayı sevenler için güzel bir özet niteliğinde. Mesleğinizin başarılarını ve kilometre taşlarını anlık olarak bu çizelgede ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Mevcut futbol yolculuğunuz artık daha uzun. Çünkü FM2023’ün resmi UEFA lisansı ile Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa LigiVe UEFA Konferans Ligi oyunda. Ah, FM hayranlarını en çok sevindirecek haberlerden biri de Juventus’un dönüşü: Şimdi Zebre değil, Juventus . Juventus, FM2023’te kendi isimleri altında oynanabilir. Konami, Juventus’un eFootball ile olan lisans sözleşmesinin sona erdiğini ve bunun Juventus’un FM oyununa geri dönmesinin önünü açabileceğini duyurdu, o kadar.

Oyunda daha birçok yenilik var. Yeni bir taraftar güven sistemi getirildi. Bazen kazansan bile taraftarları mutlu edemezsin, kalplerini mutlu etmen gerekir; bu oyunun ve futbolun güzel yanlarından biri daha. Serinin bir önceki oyununa göre yapay zeka ve oyunun grafiklerinde gelişme var ancak görsel kalite hala beklediğimiz seviyede değil.

Çözüm

Vallahi tam yerine geldik; Bu oyuna gerçekten önemli bir zaman ayırmanız gerekiyor. Ancak bu kesinlikle futbolseverler için olduğu kadar geniş bir içerik yelpazesi ile parasının karşılığını almak isteyenler için bir şey. Seriyi seviyorsanız gözünüz kapalı alın derim. eğer fiyat 499TL.

ETİKET

Tip:Spor
Platformlar:PlayStation 5, PC, Xbox X/S/One Serisi
Distribütör:Sony Etkileşimli Eğlence
Geliştirici:Spor İnteraktif
Ağ:https://store.playstation.com/en-us/concept/10004729

balcovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu