Haber

DÜZGÜN Partisi’nin İstanbul ve Ankara adayları kesin olarak belli oldu.

Türkiye yavaş yavaş yerel seçim ortamına girerken partiler de aday gösterecekleri adayları netleştirmeye başladı.

Seçimde CHP ile ittifak yapıp yapmayacağı belirsizliğini koruyan İktidar Partisi’nin İstanbul ve Ankara adaylarını belirlediği iddiası lobileri karıştırdı. Son bilgilere göre İyi Parti, İstanbul’da Buğra Kavuncu’yu, Ankara’da ise Adnan Beker’i aday gösterecek.

“BU İSİMLER KESİN GÖZLERE BAKIYOR DİYEBİLİRİZ”
TV100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, Güzel Parti ile ilgili kulis bilgilerinde “İttifak yoksa iki isim öne çıkıyor. İYİ Parti’de kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz. Ankara adaylarından biri YETER Parti Milletvekili Adnan Beker, diğeri de İstanbul’da Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu. .”ifadeleri kullandı.

“BAZI İLLERDE İTTİFAK YAPILACAĞINA İLİŞKİN DUYURU YAPILACAK”
Gürel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 26 Ağustos’ta yapacağı açıklama ve 2024’te yapılacak yerel seçimlerle ilgili kulis bilgileri verdi; “İYİ Parti’de Akşener’in 26 Ağustos’taki açıklamasına bazı şerhler konulacağı belirtildi. Ankara ve İstanbul’da ilçe ve il düzeyinde ittifak yapılabileceğine dair açıklamalar yapılacak.

“BU İSİMLER KESİNLİKLE İYİ PARTİ’YE BAKIYOR”
İttifak yoksa iki isim öne çıkıyor ve İYİ Parti’de kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz. Ankara için Milletvekili Adnan Beker’i, İstanbul için Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu’yu aday gösterecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu