Haber

Fatih’te kafede kavga: Sandalye ve kuru tabanca kullanıldı

Uğur ŞAHİN/ İSTANBUL FATİH’te husumetli kişilerin oturduğu kafeye iddiaya göre bir grup genç baskın düzenledi. Taraflar arasında çıkan kavgada, sandalye ve kurusıa tabanca kullanıldığı iddia edildi. Kavga saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam Fatih Vatan Caddesi üzerindeki bir kafede meydana geldi. İddiaya göre, aralarında husumet bulunan iki genç arasında sokakta ortalık karıştı. Kavganın sona ermesinin ardından taraflardan biri sokaktaki kafede oturdu. Karşı taraf dakikalar sonra diğer gençlerin oturduğu kafeye geldi. Gençlerin ortasında yeniden başlayan tartışma, bir kişinin sandalye atmasıyla tartışmaya dönüştü. Şüphelilerden biri kafede oturan düşmanlarına kurusıkı tabancayla ateş etti. Şüpheliler olayın ardından kafeden kaçtı. Kafe çalışanları saldırganlardan şikayetçi oldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

“ŞİKAYET ETTİK, POLİSE BİLDİRDİK”

İş yeri görevlisi Furkan Güner, “Kafeye 18-19 yaşlarındaki çocuklar geldi. Sandalye fırlattılar. Sonra silah patladı ama neyse ki tabanca kuruydu. Durumu polise şikayet ettik.

Bunlar klasik ebeveynlik davranışlarıdır. Kavgadan sonra bir araya geldiler. Aralarındaki husumeti çözemeyince, halletmek için geldiler. 18 yaşındaki çocuğun elinde silah varsa geleceği düşünemiyorum” dedi.

mudurnu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu