Haber

İBB Başkanı İmamoğlu’nun görüştüğü Pazarcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

İBB Lideri İmamoğlu’nun görüştüğü Pazarcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

İmamoğlu’nun tartıştığı Pazarcı Özdemir, “Sadece benim değil herkesin arkasında duruyor, Cumhurbaşkanımızı seviyorum”

İSTANBUL – İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile çarşı esnafı Mehmet Özdemir arasında çıkan tartışmanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her şeyi bitirdiniz, sıra pazarcıyla mı kavgaya geldi? Polis, ne oldu, onlar da gitti, böyle bir yönetim, belediye başkanlığı olmaz.” . Pazarcı Özdemir, bu konuda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, “Gerçekten arkamızda duruyor. Sadece benim değil. Herkesin arkasında duruyor. Cumhurbaşkanımızı takdir ediyorum ve seviyorum.”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde Bayrampaşa’da çarşı esnafına yaptığı ziyarette bir esnafla görüştü. Bugün Esenler’deki mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İmamoğlu’nu eleştirerek, “Her şeyi bitirdiniz, sıra pazarcıyla mı kavgaya geldi? Ondan sonra polisle birlikte karakola götürüyor. Ne oldu? Gittiler” dedi. Böyle bir yönetim belediye başkanı olmaz’ sözlerini kullandı.Bahse ilişkin açıklama yapan çarşı esnafı Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteğinden dolayı teşekkür etti.

Ben de ‘PKK’lıları piyasada istemiyoruz’ dedim.

Pazar esnafı Mehmet Özdemir, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aralarında yaşanan olayı anlatarak, “Ben pazarcıyım. O gün pazardaydım. Geldi. ‘PKK buraya giremez. PKK’lılar dışarıda, dışarı’ diye bağırdım. Ben de ‘PKK’lıları pazarda istemiyoruz’ dedim. Yanıma geldi ‘Sen PKK’lısın’ dedi. Esnaf olduğumu söyledim, pazarcı olduğumu söyledim, ısrarla ‘Sen PKK’lısın’ dedi. ‘Şikayetçiyim dedim. Emniyet tedbiri olarak karakola gittim’ dedi.

“Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum, sadece benim değil herkesin arkasında duruyor”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Esenler’deki mitinginde söylediği sözler hakkında konuşan Özdemir, “Cumhurbaşkanımız zaten gerekeni söyledi sağ olsunlar. Bunlar geldiğinden beri Büyükşehir Belediyesi hiçbir şey yapmadı. Sağolsun. Gerçekten arkamızda duruyor. . Sadece benim değil. Herkesin arkasında duruyor. Cumhurbaşkanımızı takdir ediyorum ve seviyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu