Haber

Tanju Özcan, AK Parti Milletvekili’ne Tutanakla Cevap Verdi: ‘İşte ahlaksızlığın kanıtı’

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisine su atan Hacer Çınar’ı savunan AK Parti üyesi Arzu Aydın’a sosyal medya hesabından meclis tutanaklarıyla yanıt verdi. Özcan, ‘Dün söylediğin kaba sözlerle mi yıkılacaksın? İşte Sayın Vekilim, resmi tutanaklar… İşte kabalığınızın kanıtı.’ terimleri kullandı.

Özcan, kendisine hakaret eden Çınar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

AK Partili Hacer Çınar, belediye meclisinde yapılan toplantıda Belediye Başkanı Tanju Özcan’a “Deprem üzerinden siyaset yapıyorsun ahlaksız adam”, “pissin” diyerek hakaret etti, su şişesi fırlattı.

Çınar ile Özcan arasındaki tartışmaya Ak Parti Bolu Milletvekili Dilek Aydın da katıldı.

Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Depremden bu yana siyasete bulaşan en büyük provokatör sizsiniz! Hayır oyu verdiğimizi ispat etmeyen mağrurdur, aşağılıktır, fanatiktir.”söz konusu.

‘İşte kabalığın kanıtı’

Başkan Özcan da meclis tutanaklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Özcan, “Dün söylediğin kaba sözler seni mahvedecek mi? İşte, Sayın Vekilim, resmi tutanaklar. İşte ahlaksızlığın kanıtı. Siz ve yerinize geçip Tanju Özcan’a saldırarak koltuk yarışına girmek isteyenler hepiniz gülünç, komik ve aşağılıksınız.”Aydın Milletvekili’ne cevap verdi.

Özcan, ifadesinde kendisine hakaret eden Hacer Çınar hakkında hata yapacağını belirtti. Herkes bu hanımın nasıl biri olduğunu gördü. Bu bayan sürekli beni tahrik ediyor ve beni kızdırmaya çalışıyor. AK Parti Milletvekili Arzu Aydın’ın hakaret içeren ifadelerini de birlikte okuduk. Gerçekten utanç verici. Bu konunun peşini bırakmayacağım.”söz konusu.

Özcan’ın paylaşımı ⬇️

haberakcakent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu